Jesteśmy dla Ciebie.
Doświadczenie.

Pasja.

Profesjonalizm.

Każdy nasz projekt ma charakter indywidualny. Tworzymy małe dzieła sztuki, koncepcje kreślone odręcznie, które stanowią doskonałe połączenie wymagań klienta z ideą projektanta. Są to przede wszystkim plany zagospodarowania przestrzeni w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Ponadto, z naszej pracowni wywodzą się koncepcje ogrodów zimowych, skalnych, leśnych oraz tzw. dzikie łąki.

Zobacz co stworzyliśmy

Dlaczego My?

Z nami przejdziesz gładko przez wszystkie etapy założenia ogrodu. Opisz swoje potrzeby i preferencje, a my wykonamy aranżację ogrodu, zgodnie z wytycznymi. Zadbamy również o to, aby Twój ogród z biegiem czasu wyglądał coraz piękniej.

Nasza misja

Realizacje, które do tej pory wykonaliśmy potwierdzają nasz profesjonalizm i kreatywność. Pracując nad każdym projektem, dokładamy starań, by ich efekt końcowy w pełni satysfakcjonował klienta. Lubimy wyzwania, dzięki którym możemy wykorzystywać zamiłowanie do tworzenia rzeczy niebanalnych i pięknych. Współpraca z nami oznacza szczegółowe omówienie każdego etapu realizacji i wypracowanie optymalnych dla niego rozwiązań, a także gwarancję tego, iż projekt ogrodu będzie w pełni funkcjonalny i estetycznie zgodny z ustalonymi wytycznymi.

Czekamy na Ciebie!

Stworzymy dla Ciebie ogród marzeń!