Kompleskowe projetkowanie i wykonanie ogrodów

Dobrze zaprojektowany ogród to podstawa udanej realizacji, a projektowanie to nasza specjalność. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, zaproponujemy oryginalne i sprawdzone rozwiązania, będziemy pracować nad projektem aż spełni oczekiwania w 100%

Oczka wodne, systemy nawadniające

Ładnie zaaranżowana sadzawka, otoczona roślinami, z liliami wodnymi na tafli wody to marzenie wielu właścicieli ogrodu. Tym, którzy chcą je zrealizować chętnie pomożemy i stowrzymy piękne miejsce do odpoczynku.

Dobierając rośliny na skalniak warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Zapewne większości z nas zależy, aby skalniak stanowił atrakcyjną ozdobę naszego ogrodu przez większą część roku. Dlatego warto posadzić tutaj rośliny, które będą ozdobne w różnych porach roku.

Alejki spacerowe

Projektując ścieżki w ogrodzie należy pamiętać o tym, że powinny one pasować zarówno do domu jak i ogrodu. Ścieżki w ogrodzie nie tylko prowadzą nas do wyznaczonych miejsc, ale także  stanowią element ozdobny.

Jesteśmy fajnymi ludźmi z dużym doświadczeniem!

Trafiliśmy na firmę z polecenia znajomych których ogród nas zachwycił. Nie zawiedliśmy się! Pięknie wykonali nasz ogród, skalniak i oczko wodne które jest oczkiem w głowie mojego męża! Polecam w 100%!

Hanna

Wszystko pięknie wykonane. Profesjonalnie z dbałością o każdy szczegół. Doradzali co się sprawdzi a co nie jest dobrym pomysłem. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę!

Monika

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, zdecydowanie polecam! Nasz ogród wygląda teraz bajecznie a picie kawy w takich okolicznościach to coś o czym marzyłam od dawna!

Ania